Impashield Stain Remover 5 l

Aktivní čistící látka s regenerační ochranou vláken - vyčistí nečistoty, odstraní skvrny. Už nebudete panikařit, až vám zase někdo vylije pití v autě. Na rozdíl od agresivních...
1 567 Kč
Doprava 100 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka Exvalos s.r.o.

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do 3 dnů • 1 varianta100 Kč97 % • 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč1 neověřená recenzeDalší informace

Popis produktu

Aktivní čistící látka s regenerační ochranou vláken - vyčistí nečistoty, odstraní skvrny. Už nebudete panikařit, až vám zase někdo vylije pití v autě. Na rozdíl od agresivních...

Parametry produktu

Výrobce
Objem
5000 ml

Parametry produktu

Výrobce
Objem
5000 ml

Popis produktu

Aktivní čistící látka s regenerační ochranou vláken - vyčistí nečistoty, odstraní skvrny. Už nebudete panikařit, až vám zase někdo vylije pití v autě. Na rozdíl od agresivních rozpouštědel a bělidel nehrozí riziko poškození znečištěného materiálu.

Na jaké povrchy je vhodný?

Ideální na tkané i netkané textilie, čalounění, potahové látky, koberce, textilní vlákna, technické látky a vlákna. Vhodný i na odstranění skvrn na stropnicích a textilních střechách kabrioletů.

S čím vším si poradí?

Odstraňuje všeobecné silné znečištění, mastnotu, plísně, znečištění od trávy, nikotin, zežloutnutí, hnilobu, skvrny po parfémech, od jídla a nápojů (včetně červeného vína), zeleninových a ovocných šťáv, čokolády, od krve, rtěnky, make-upu, lidského potu a další skvrny, se kterými si neporadí Impashield Textile Cleaner. Výborně odstraňuje moč a mastné skvrny způsobené zvířaty. V případě problému s odstraněním inkoustu lze použít náš produkt Wax Remover.

Tak si to shrneme. Proč ho chcete mít i vy?

Výborně odstraňuje i odolné skvrny

Urychlené zasychání – šetří čas

Oživuje barvy

Obnovuje pružnosti vláken textilií

Absolutní šetrnost bez rizika 100% biologicky odbouratelný

Po vyčištění je fajn předejít jednoduše dalším skvrnám. Jak?

S tím vám pomůže Impashield Textile Protect – hydrofobní dlouhodobá impregnace textilu se samočistícím účinkem a s vynikající ochranou proti znečištění, skvrnám, suchým nečistotám, vodě, oleji, mastnotě atd. Chrání též proti atmosférickým vlivům počasí (dešti, sněhu, mrazu), žloutnutí, hnilobě a UV záření a vytváří velmi hygienický povrch. Nečistoty jednoduše setřete hadříkem bez potřeby dalšího zdlouhavého čištění a to až po dobu několika měsíců.

Aplikace:

Podmínky aplikace: Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy.

Ruční aplikace je raz dva:

Produkt se neředí, je připraven k přímému použití, můžete tak rovnou použít.

Produkt nastříkejte na vlhký povrch (můžete vetřít do povrchu, případně použít jemný kartáč při velkém znečištění).

Nechte působit 5 - 20 min dle zašpinění.

Nečistoty setřete do suchého a čistého mikrovlákna.

Hotovo!

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.